Plzeň – Litice – Chlumec 0:1sn

Konečně jsme zase začali makat jako tým.

Na stadion za Štruncovými sady jsme odjížděli bez trenéra Synka, ale i přesto jsme se dokázali po posledním nepodařeném představení na domácím hřišti semknout. Většinu zápasu jsme byli aktivnějším týmem. Hvězdný nestárnoucí Kycelt udržel nulu a my dobývali branku domácího Návary. Soupeře jsme přestříleli 32:25. Trestné střílení navíc neproměnil Malý.
V závěru naskočil po závaru právě na Malého obránce Plzně a dostal pořádně za uši. Kosina v další dvojici uzemnil dalšího Plzeňáka a čtvrt minuty před koncem se tak řádně rozjitřily emoce.

_MG_7116
Václav Kycelt

Šlo se na nájezdy. Kycelt nechytil hned první, když byl zkušeně vytažen a dostal přesně pod víko. Pak ale už začaroval svojí branku. Naši najezdníci Tomáš Skřivánek a Tonda Kralovič trefili brankáře. Pak ale nastoupil muž bez nervů Adam Marek a procedil míček mezi betony zkoprnělého gólmana. Srovnáno! Honza Skřivánek zavěsil do šibenice nad vyrážečku. Kapitán Plzně v posledním nájezdu vůbec nevystřelil.
Mohli jsme se tak přesunout do šenku a otestovat s dobrou náladou něco z místních produktů.

 

Sestava Vrtaček:

Kycelt 

Masopust   –   Kosina

Novák   – Marek F.

Marek A. – Matys

Skřivánek T. – Skřivánek J. – Malý

Erben M. – Synek – Kralovič

Horák – Černý – Pojar

Sdílet:

Fotbalový turnaj v Převýšově

Vrtačky se 18.7. účastnily fotbalového turnaje za účasti mužstev SK Převýšov, TJ Sány a SK Dlouhopolsko. V prvním utkání měly Vrtačky nejméně početnou sestavu a