HbC Rondo Teplice — HbC Chlumec nad Cidlinou 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Střely: 34:30 Vyloučení: 9:9 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 39

Střelecká nemohoucnost už začíná být opravdu velkým problémem. Své šance neproměnili Horák ze samostatného úniku, Malý střelbou v přesilové hře, M. Erben v dobré pozici na kruzích a v závěru ani Synek, který dorážel z bezprostřední blízkosti. Teplice hrály trpělivě a to se jim vyplatilo. Typicky se hrálo tvrdé, až hokejové utkání. Svědčí o tom i vysoký počet udělených trestů a dokonce dvě (!) nařízená trestná střílení proti Chlumci.

Rondo nebylo nějak očividně lepším týmem, ale dokázalo vstřelit alespoň gól. Na konci druhé třetiny potrestali jeho hráči dvě individuální chyby našich obránců. Nejprve situaci 1:1 vyřešil útočící hráč pěknou střelou z otočky. Za minutu pak přišel faul na unikajícího hráče a následné trestné střílení Teplický hráč vyřešil zkušeně střelou k tyči. Ve třetí části pak navíc další trestné střílení vychytal Havlíček.